Johtokunta ja yhteystiedot

Johtokunnan yhteystiedot

 

Varapuheenjohtaja, seurakoordinaattori

Anna Helenius, 040-535 5712, annahelenius@hotmail.com

Rahastonhoitaja Tiina Hauhia, 040-504 6913, tiina.hauhia@gmail.com

Sihteeri Mari Laine, 050-4802152, marilaine@hotmail.fi

Tiedottaja Nina Vartemaa, 040-5487860, nina.vartemaa@live.com

Lasten ja nuorten liikunnan vastaava

Eva-Stina Haalijoki, 040-523 8092, eva-stina.haalijoki@hotmail.com

Lasten ja nuorten liikunnan vastaava Niina Sariola, 0400-439 418

Lasten ja nuorten liikunnan vastaava Marja Koivuniemi-Jussila, 040-735 2478, marja.koivuniemi-jussila@hotmail.com

Aikuisten liikunnan vastaava Sari Mäki-Latikka, 045-6338463, sari.makilatikka@gmail.com

Aikuisten liikunnan vastaava ja Kiltayhdyshenkilö Karoliina Käkönen, 040-7162698, karoliina.kakonen@suomi24.fi

Aikuisten liikunnan vastaava Noora Ruohonen, 040-8223181, noora.ruohonen@outlook.com

Voit lähestyä meitä myös sähköpostitse someronsyke@outlook.com

Seuralle tulevat laskut toimitetaan osoitteeseen: Someron Syke ry / Tiina Hauhia, Putkarontie 49, 31530 Pyöli

Yhteydenotto

Toimisto

Nuppulinna, Vanha Härkätie 5, 31400 Somero