Toimisto:

Nuppulinna

Vanha Härkätie 5

31400 Somero


Laskutusosoite:

Laskut toimitetaan osoitteeseen: Someron Syke ry / Tiina Hauhia

Putkarontie 49, 31530 Pyöli



Voit olla meihin yhteydessä sähköpostilla someronsyke@outlook.com



Johtokunnan yhteystiedot


Puheenjohtaja Eva-Stina Haalijoki 040-523 8092 eva-stina.haalijoki@hotmail.com

Seurakoordinaattori Anna Helenius 040-535 5712 annahelenius@hotmail.com

Rahastonhoitaja Tiina Hauhia 040-504 6913 tiina.hauhia@gmail.com

Sihteeri Mari Laine 050-4802152 marilaine@hotmail.fi

Tiedottaja Nina Vartemaa 040-5487860 nina.vartemaa@live.com


Lasten ja nuorten liikunnan vastaavat:

Essi Mäkinen 044-0177516 essi_johanna@hotmail.com

Marja Koivuniemi-Jussila 040-735 2478 marja.koivuniemi-jussila@hotmail.com

Noora Ruohonen 040-8223181 noora.ruohonen@outlook.com


Aikuisten liikunnan vastaavat:

Karoliina Käkönen 040-7162698 karoliina.kakonen@suomi24.fi 

Kirsi Pusa 050-3234838 kirsimapusa@gmail.com

Sari Mäki-Latikka 045-6338463 sari.makilatikka@gmail.com